фритюрниця на 4л
максимальна робоча температура: 190 градусів
розмір кошика: 205х135х125 мм
нержавійка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Джерело живлення | Електрика |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 460 мм |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 380.0 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 095 ₴

