Стіл для піци FROSTY PS903
Столи виготовлені з нержавіючої сталі AISI 304. Стільниця їх граніту. Примусове охолодження. Вбудований агрегат. Електронний цифровий термостат. Підігрів по контуру дверей для усунення конденсату. Автоматичне відтаювання хитером і з автоматичним контролем температури розморожування. Автоматичне випаровування конденсату. Випарник захищений від корозії. Самозакрывающаяся двері з поворотним механізмом. Корпус з округленими кутами. Двері, легко взаємозамінні модулем з двома або трьома ящиками. Ізоляція 50мм. Максимальна навколишня температура +33°C. Ніжки з нержавіючої сталі, регульовані по висоті.
3 двері, 0°/+8°C, стільниця - граніт
місткість 8хGN1/6 (без гастроемкост.)
t° навколишнього середовища +33°С
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 240 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Торгові магазини |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1080 мм |
| Довжина | 1365 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид обладнання | Стіл для піци |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 866 ₴

