Гриль для кур Кий-В ГКП-4
- В гриле можно готовить крупных кур весом до 1.8 кг.
- Корпус изделия выполнен из нержавеющей стали.
- Дверцята гриля виконані з гартованого скла, що дозволяє покупцям бачити процес приготування.
- Використовується інфрачервоне джерело нагріву для додання м'ясу ніжного смаку і золотисто-хрусткої скоринки.
- Галогенна лампа захищена термостійким склом, забезпечує внутрішнє освітлення гриля .
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КИЙ-В |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 22.0 |
| Довжина | 660.0 |
| Висота | 390 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Основні | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна потужність | 2.7 |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Вид гриль обладнання | Гриль для кур |
| Місткість | 4 |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Гарантійний термін | 12 міска |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 790 ₴

