Гриль для курей Кий-В ГК6
Гриль для кур електричний на 8 курок вагою до 1,8 кг.
Вертикальний, шампурного типу, з прямим приводом кожного шампура
Температурний режим: +50...+300
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | КИЙ-В |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гриль обладнання | Гриль для курей |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 4.5 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Місткість | 8 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 760 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Висота | 990 мм |
| Вага | 55 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 582 ₴

