Тестораскатка FROSTY M35A
одна пара валків шириною 350 мм
розлучення валків - 4 мм, регулятор - 13 поз.
вага заготівель 80-400гр., піца Ø14-34 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Сфера використання | Харчова промисловість, Fast-food, HoReCa |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 250 Вт |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Параметри нарізуваних хлібобулочних виробів | |
| Висота | 390 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 440 мм |
| Основні | |
| Вид обладнання | Тісторозкаточна машина |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 520 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 063 ₴

