Плита газова 4-х конфорочна, з духовкою і газовими контролером Pimak МО15-4
Корпус - нержавіюча сталь.
Накладки на конфорки з чавуну.
Всі вироби відрізняє ергономічність, практичність і надійність.
Споживання газу: 2,20 м3/год; 1,65 кг/год.
Розмір конфорок, мм - 300х300.
Розмір духовки, мм - 480х380х300
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pimak |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Газ |
| Розташування | Підлогове |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Довжина | 750 мм |
| Ширина | 800 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 249 ₴

