Вафельниця для тонких вафель і стаканчиків EWT INOX TRWB01
Корпус нержавіюча сталь, робоча поверхня чавун з антипригарним покриттям, спеціальний конус для формування вафельного стаканчика.
Діаметр робочої поверхні 200 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EWT INOX |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип випіканих вафель | Тонкі |
| Номінальна споживана потужність | 1.2 |
| Вид обладнання | Вафельниця |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 250 мм |
| Діаметр робочої поверхні | 200 мм |
| Вага | 6.0 |
| Довжина | 430.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 775 ₴



