Фритюрниця професійна Remta R101 (8 літрів)
Фритюрниця професійна електрична R101 Remta, обсяг 8 літрів. Корпус і кошик з нержавіючої сталі. Включення фритюрниці від терморегулятора, що значно збільшує термін експлуатації. Кришка з нержавіючої сталі. Термостат із захистом від перегріву. Індикатор включення
Габарити: 340х580х375 мм
Розмір кошика: 240х240х120 мм
Вага: 5.6 кг
Потужність: 2.6 кВт
Напруга: 220 В
Гарантія: 12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remta |
| Країна виробник | Туреччина |
| Сфера використання | Fast-food, Вулична торгівля |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 340 мм |
| Висота | 375 мм |
| Вага | 5.6 |
| Довжина | 580.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 529 ₴


