Тестораскатка електрична Restoitalia SPR30
З нержавіючої сталі.
Вага тіста 80 - 210 р.
Товщина тесту 1-4 мм.
Діаметр піци 140 - 300мм.
Довжина нижнього ролика 320 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RESTO ITALIA |
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | Харчова промисловість, Fast-food, HoReCa |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 250 Вт |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 27 кг |
| Ширина | 440 мм |
| Параметри нарізуваних хлібобулочних виробів | |
| Довжина | 365 мм |
| Основні | |
| Вид обладнання | Тісторозкаточна машина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 552 ₴

