Знищувач комах Hendi 270165 (100 м2)
Корпус із спеціального сплаву алюмінію і вогнестійкою ABS-пластмаси – гарантує безпеку, 2 ультрафіолетові лампи по
Комахи гинуть під розрядом електричного струму в 2000 – 2500 V
Знімний лоток для збору, легко чиститься. Можна підвісити на ланцюгах або поставити
485x90x(H)310мм 230/30 V W Максимальний діапазон дії: 100 м2
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Призначення пастки/відлякувача | Від літаючих комах |
| Площа дії | 100 кв.м |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 485 мм |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 651 ₴



