Кип'ятильник електричний FROSTY WB-30L ( електрокип'ятильників на 30 літрів)
обсяг 30 л., tº= +30/+100°C
, термостат, закритий нагрівач
корпус - нержавіюча сталь
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Електрокип'ятильників |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча температура | 100 град. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Мінімальна робоча температура | 30 град. |
| Номінальна споживана потужність | 3 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Розташування | Настільне |
| Режим роботи | Кип'ятіння/Підтримка температури |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Тип обладнання | Наливна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 440 мм |
| Діаметр | 350 мм |
| Об`єм | 30 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 796 ₴

