Миксер для молочных коктейлей Sirman Sirio 1
Миксеры «Sirio» используются в основном для приготовления коктейлей на основе молока.
Корпус з хромованим покриттям, стійка і основу з алюмінію.
Вся поверхня плавної форми – для полегшення санітарно-гігієнічного прибирання.
Стакан з нержавіючої сталі, шт - 1. Обсяг склянки, л – 0,55.
Швидкість, об/хв - 14000. 220В, 0,1 кВт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sirman |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Сфера використання | Харчова промисловість, Fast-food, HoReCa, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип обладнання | Одноступливий |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Номінальна споживана потужність | 100.0 |
| Максимальна швидкість обертання | 14000 |
| Вид обладнання | Міксер |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 485 мм |
| Довжина | 195.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 949 ₴

