Кип'ятильник електричний R37 Remta (36 л.)
Кип'ятильник електричний на два крани.
Об'єм: 36 літрів.
Одна стінка.
Температура нагріву: +30..+100С.
Матеріал: нержавіюча сталь.
Приблизна кількість чашок: 400 шт.
Терморегулятор. Датчики потужності. Краплезбірник в комплекті.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 7 кг |
| Виробник | Remta |
| Країна виробник | Туреччина |
| Номінальна споживана потужність | 2.75 |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міска |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Тип обладнання | Наливний |
| Розташування | Настільне |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Обсяг | 9.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 794 ₴

