Кип'ятильник електричний R36 Remta (22 л.)
Кип'ятильник електричний на ОДИН кран.
Об'єм: 22 літрів.
Одна стінка.
Температура нагріву: +30..+100С.
Матеріал: нержавіюча сталь.
Приблизна кількість чашок: 250 шт.
Терморегулятор. Датчики потужності. Краплезбірник в комплекті.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 4.5 кг |
| Виробник | Remta |
| Країна виробник | Туреччина |
| Номінальна споживана потужність | 2.2 |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міска |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Тип обладнання | Наливний |
| Розташування | Настільне |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 350 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Глибина | 510 мм |
| Обсяг | 22.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 960 ₴

