Фритюрниця КИЙ-В ФР-8 (8 літрів)
Міцна, зносостійка кошик.
Сітка кошика виготовлена з нержавіючої сталі. Перетин дроту діаметром 1,0 мм.
Захист від займання масла.
Запобіжний термостат забезпечує захист від займання масла.
Автоматичне регулювання температури.
Заданий температурний режим підтримується автоматично терморегулятором.
Ергономічна ручка кошика.
Зручна велика ручка кошику зроблена з термостійкого матеріалу.
Простота в обслуговуванні.
Фритюрниця професійна легко розбираються для санітарної обробки.
Сучасний дизайн.
Сучасний дизайн і ергономічна панель управління.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | КИЙ-В |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | Fast-food, Вулична торгівля |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 440 мм |
| Висота | 290 мм |
| Вага | 7.0 |
| Довжина | 260.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 584 ₴

