Стіл для піци Rauder SRP S903
3 двері, стільниця - граніт
t°= +2°/+8°C, об'єм 368 л
місткість 8хGN1/6 (без гастроємкостей)
t° навколишнього середовища +33°С
клімат клас SN.N.ST
виконання - нерж.сталь
потужність: 0,23 кВт/ 220В
розм. 1365x700x1050
вага: 110 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Номінальна споживана потужність | 23 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Торгові магазини |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1050 мм |
| Довжина | 1365 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид обладнання | Стіл для піци |
Інформація для замовлення
- Ціна: 57 607 ₴

