Вітрина для начинки Rauder SRV 1500/330
Настільні барні вітрини - призначені для короткотермінового зберігання і демонстрації, попередньо охолоджених продуктів (салатів, закусок, гарнірів) у магазинах, кафе, барах, ресторанах, суші-барах. Найбільш широко застосовуються в піцеріях для зберігання начинки (начинки для піци).
Вітрини виконані з нержавіючої сталі. Статичне охолодження. Захисне скло.
під 7хGN1/4 (без гастроємкостей)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість секцій | 7 |
| Максимальна робоча температура | 10 град. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Номінальна споживана потужність | 12 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип встановлення | Настільний |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 29 кг |
| Висота | 435 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Ширина | 335 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид обладнання | Вітрина для начинки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 830 ₴

