Ледокрошитель вертикальний Rauder CLK-168
продуктивність ~120 кг/год
бункер 1 кг , лід крихта , регулювання ступеня подрібнення
швидкість 320 об/хв
корпус - пластик
розмір льоду можна регулювати з допомогою ручки, леза з нержавіючої сталі, пластиковий бункер
потужність: 0,25 кВт/ 220В
розм. 370х290х420
Вага: 12,5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Вулична торгівля |
| Тип управління | Механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 25 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 370 мм |
| Висота | 420 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 382 ₴

