Ледокрошитель горизонтальний Rauder JLK-300B
продуктивність ~65 кг/год
швидкість 1400 об/хв
корпус - пластик
ніж і горловина - нерж.сталь
потужність: 0,3 кВт/ 220В
розм. 425х200х305
Вага: 6,5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Вулична торгівля |
| Тип управління | Механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 30 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 425 мм |
| Висота | 305 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 012 ₴

