Шафа холодильна настільний FROSTY FL-98
- скло з 4-х сторін,
- 4 полиці
- LED підсвічування з двох сторін
- об'єм 98 л,
- температура 0°/+12°C
- цифровий термостат,
- зовнішній обдув вентильований обсяг,
- автооттайка
- корпус - чорний пластик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча температура | 12 град. |
| Номінальна споживана потужність | 190 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Торгові магазини |
| Тип встановлення | Настільний |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1116 мм |
| Довжина | 452 мм |
| Ширина | 406 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 869 ₴




