Шафа холодильна настільний FROSTY RT98L-1D
скло з 4-х сторін, 4 полиці, підсвітка
об'єм 98 л, температура 0°/+12°C
цифровий термостат, замок
корпус - білий пластик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча температура | 12 град. |
| Номінальна споживана потужність | 18 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Торгові магазини |
| Тип встановлення | Настільний |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1110 мм |
| Довжина | 428 мм |
| Ширина | 386 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 269 ₴

