Електрична млинниця двопостова КИЙ-В БЛ-2-400
- Електрична млинниця, двопостова, діаметром 400мм.
- Робоча поверхня з чавуну.
- В комплекті дерев'яний шпатель для тіста.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КИЙ-В |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обладнання | Млинниця |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Кількість робочих поверхонь | 2 шт. |
| Матеріал робочої поверхні | Чавун |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
| Номінальна споживана потужність | 5 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип професійної млинниці | Двопостова |
| Тип робочої поверхні | Гладка |
| Тип управління | Механічне |
| Форма робочої поверхні | Кругла |
| Тип приладу | Млинниця |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 37 кг |
| Висота | 205 мм |
| Діаметр робочої поверхні | 400 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 320 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 998 ₴

