Апарат для шаурми газовий Remta D14 LPG c приводом на 2 пальника - прекрасний вибір для тих, хто хоче робити смачну, добре просмажене шаурму, не докладаючи великих зусиль. Апарат поставляється з приводом, що значно спрощує роботу кухаря, а газові пальники забезпечать хорошу площа прожарювання, за менший час (у порівнянні з теновыми нагрівачами) без споживання електроенергії. Роздільне регулювання потужності пальників. Автоматична система відключення газу.
Теплова потужність: 6.5 кВт
Витрата газу: 0.6m3/h
Діаметр вхідного отвору - 1/2 дюйма
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remta |
| Країна виробник | Туреччина |
| Сфера використання | Fast-food, Вулична торгівля |
| Джерело живлення | Газ |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Обертання шампури | Автоматичне |
| Максимальне завантаження | 30.0 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 490 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Висота | 990 мм |
| Вага | 19.1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 456 ₴




