Апарат для шаурми газовий Remta D12 LPG (40 кг)
Апарат для шаурми газовий Remta D12 LPG без приводу на 3 пальника - прекрасний вибір для тих, хто хоче робити смачну, добре просмажене шаурму, не докладаючи великих зусиль. Апарат поставляється без приводу, а газові пальники забезпечать хорошу площа прожарювання, за менший час (у порівнянні з теновыми нагрівачами) без споживання електроенергії. Роздільне регулювання потужності пальників. Автоматична система відключення газу.
Теплова потужність: 8.6 кВт
Витрата газу: 0.9m3/h
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remta |
| Країна виробник | Туреччина |
| Сфера використання | Fast-food, Вулична торгівля |
| Джерело живлення | Газ |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Висота | 990 мм |
| Вага | 16.6 кг |
| Користувацькi характеристики | |
| Максимальне завантаження | 40 |
| Основні | |
| Обертання шампури | Ручне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 052 ₴

