Апарат для шаурми газовий D11 LPG Remta
Корпус із нержавіючої сталі.
Без приводу на 2 пальники.
Газові пальники забезпечать гарну площу прожарювання за менший час (порівняно з теновими нагрівачами) без споживання електроенергії.
Роздільна регулювання потужності пальників.
Автоматична система вимкнення газу.
Розмір пальника: 210х150 мм.
Завантаження м'яса: до 30 кг.
Довжина шампуру: 650 мм.
Теплова потужність: 6,5 кВт.
Витрати газу: 0,6 м3/год.
Габаритні розміри: 400х580х700 мм – Вага: 12,6 кг.
Пакувальні розміри: 460х350х750 мм. - Вага в упаковці: 13 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remta |
| Країна виробник | Туреччина |
| Сфера використання | Fast-food, Вулична торгівля |
| Джерело живлення | Газ |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Обертання шампури | Ручне |
| Максимальне завантаження | 30.0 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 12.6 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 568 ₴

