Плита индукционная FROSTY G35-KP2
плита з склокераміки 300х300 мм
діаметр посуду від 120 до 300 мм
10 ступенів регулювання 1800-3500 W,
таймер (1-59 хв.), система вентиляції,
захист від перегріву
комбінована панель управління
корпус - нерж.сталь
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Вид конфорки | індукційна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Розташування | Настільне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 129 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна споживана потужність | 3500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 987 ₴

