Плита індукційна FROSTY BT-E35
плита із склокераміки
регулювання: потужності 500-3500 W,
часу (0-180 хв.), tC = (60-240C)
захист від перегрівання, сенсорн.управління
корпус - нерж.сталь
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Розташування | Настільне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 117 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна споживана потужність | 3500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 004 ₴

