Плита індукційна Hendi 3500 D XL
- Сенсорна панель регулювання потужності, температури і часу
– Корпус виконаний з нержавіючої сталі
– Захист від перегріву, наявність вентиляторів
– Легкий у фільтр очищення від жиру
– Автоматичне включення і відповідність зони нагріву діаметру посуду
– Підходить для індукційних каструлях і сковорідках діаметром від 140 до 320 мм
– Регульована висота ніжок
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Розташування | Настільне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна споживана потужність | 3500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 039 ₴

