Плита індукційна Hendi 3500
Корпус виконаний з нержавіючої сталі
Плавне регулювання потужності
Призначена для індукційних каструль і сковорідок діаметром від 140 мм до 260 мм
327x425x(H)100мм
3500/230 W V
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 327 мм |
| Довжина | 425 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Hendi |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Розташування | Настільне |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Користувацькi характеристики | |
| Номінальна споживана потужність | 3500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 911 ₴



