Апарат для шаурми електричний Remta SD16 (50 кг)
Апарат для шаурми електричний Remta SD16 без приводу - прекрасний вибір для тих, хто хоче робити смачну, добре просмажене шаурму. Шаурма не комплектутеся електричним приводом, але керамічні нагрівачі забезпечать хорошу площа прожарювання, за менший час (у порівнянні з теновыми нагрівачами)і велику економію електроенергії. Оснащений 4-ма зонами нагріву.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remta |
| Країна виробник | Туреччина |
| Сфера використання | Fast-food, Вулична торгівля |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Обертання шампури | Ручне |
| Номінальна потужність | 5.8 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 530 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Висота | 1100 мм |
| Вага | 28 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне завантаження | 50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 386 ₴

