Апарат для шаурми електричний REMTA SD15.
Корпус із нержавіючої сталі.
Апарат не комплектуєтеся електричним приводом, але керамічні нагрівачі забезпечать хорошу площу прожарювання за менший час (порівняно з ТЕНовими нагрівачами) та більшу економію електроенергії.
Роздільна регулювання ТЕНів.
Завантаження м'яса: до 20 кг.
Довжина шампуру: 430 мм.
Напруга 220 В / 50 Гц.
Потужність: 2,8 кВт.
Габаритні розміри: 510х660х540 мм – Вага: 15,1 кг.
Пакувальні розміри: 460х510х700 мм. – Вага в упаковці: 15,5 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remta |
| Країна виробник | Туреччина |
| Сфера використання | Fast-food, Вулична торгівля |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Обертання шампури | Ручне |
| Номінальна потужність | 2.8 |
| Максимальне завантаження | 20.0 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 510 мм |
| Вага | 15.1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 736 ₴

