Апарат для шаурми електричний Remta SD14
Корпус із нержавіючої сталі.
Верхній привід значно спрощує роботу кухаря, а керамічні нагрівачі забезпечать гарну площу прожарювання за менший час (порівняно з теновими нагрівачами) та більшу економію електроенергії.
Роздільна регулювання тенів.
Завантаження м'яса: до 40 кг.
Довжина шампуру: 630 мм.
Напруга 220 В/50 Гц. Потужність: 4,2 кВт. Габаритні розміри: 510х660х920 мм – Вага: 22,1 кг. Пакувальні розміри: 520х330х950 мм. – Вага в упаковці: 22,5 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remta |
| Країна виробник | Туреччина |
| Сфера використання | Fast-food, Вулична торгівля |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Обертання шампури | Автоматичне |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 540 мм |
| Ширина | 640 мм |
| Висота | 940 мм |
| Вага | 19.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне завантаження | 40 |
| Номінальна потужність | 4.35 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 438 ₴


