Апарат для шаурми електричний Remta SD12
Апарат для шаурми електричний Remta Sd12 без приводу - прекрасний вибір для тих, хто хоче робити смачну, добре просмажене шаурму. Шаурма не комплектутеся електричним приводом, але керамічні нагрівачі забезпечать хорошу площа прожарювання, за менший час (у порівнянні з теновыми нагрівачами)і велику економію електроенергії. Не комплектується виделкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remta |
| Країна виробник | Туреччина |
| Сфера використання | Fast-food, Вулична торгівля |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 4.3 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 520 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Висота | 720 мм |
| Вага | 17.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне завантаження | 40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 026 ₴

