Жарильна поверхня електрична Remta R 85
Жарильна поверхня електрична.
Розміщення: настільне.
Матеріал корпусу: нержавіюча сталь.
Матеріал жарочної поверхні: нержавіюча сталь.
Тип поверхні: гладка.
Розмір поверхні: 670х400 мм.
Бічні і пристінні бортики.
Знімний жиросборник.
Індикатор включення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remta |
| Країна виробник | Туреччина |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 2.8 кВт |
| Максимальна робоча температура | 250 град. |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип робочої поверхні | Гладка |
| Матеріал робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Тип установки | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 260 мм |
| Вага | 17 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 254 ₴

