Жарильна поверхня електрична Remta RS 96
Корпус з нержавіючої сталі.
Тип поверхні: гладка.
Матеріал поверхні: чавун.
Розміри поверхні: 660х390 мм.
Знімний жиросборник.
Кількість зон нагріву: 1. Терморегулятор 0~300С.
Тип підключення: електро.
Потужність: 2,8 кВт. Напруга: 220В/50Гц.
Габаритні розміри: 700х510х220мм – Вага: 33,6 кг
Пакувальні розміри: 720х540х250мм. - Вага в упаковці: 34 кг..
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remta |
| Країна виробник | Туреччина |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 2.6 кВт |
| Максимальна робоча температура | 250 град. |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип робочої поверхні | Гладка |
| Матеріал робочої поверхні | Чавун |
| Тип установки | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 510 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 220 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 916 ₴

