Жарочная поверхность электрическая Remta R97
Жарильна поверхня електрична.
Розміщення: настільне.
Матеріал корпусу: нержавіюча сталь.
Матеріал жарочної поверхні: нержавіюча сталь.
Тип поверхні: гладка.
Розмір поверхні: 280х440 мм.
Бічні і пристінні бортики.
Знімний жирозбірник.
Індикатор вмикання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remta |
| Країна виробник | Туреччина |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 2 кВт |
| Максимальна робоча температура | 250 град. |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип робочої поверхні | Гладка |
| Матеріал робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Тип установки | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 570 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Висота | 200 мм |
| Вага | 11 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 740 ₴

