Жарильна поверхня електрична Remta R 83
Жарильна поверхня електрична. Розміщення: настільне. Матеріал корпусу: нержавіюча сталь. Матеріал жарочної поверхні: нержавіюча сталь. Тип поверхні: гладка. Розмір поверхні: 480х380 мм. Бічні і пристінні бортики. Знімний жирозбірник. Індикатор включення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remta |
| Країна виробник | Туреччина |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Тип робочої поверхні | Гладка |
| Тип встановлення | Настільний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 2 кВт |
| Максимальна робоча температура | 250 град. |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
| Вага | 14.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип установки | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 530 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Висота | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 620 ₴

