Стол для пиццы FROSTY PS903GT
Стіл для піци багатофункціональний. Усередині столу зберігаються тестові заготівлі та проходять процес ферментації, на гранітної стільниці готують краст і укладають начинку, а в охолоджуваній вітрині зберігається сама начинка.
Столы изготовлены из нержавеющей стали AISI 304. Столешница из гранита. Принудительное охлаждение. Встроенный агрегат. Электронный цифровой термостат. Подогрев по контуру двери для устранения конденсата. Автоматическая оттайка хитером и с автоматическим контролем температуры размораживания. Автоматическое испарение конденсата. Испаритель защищен от коррозии. Самозакрывающаяся дверь с возвратным механизмом. Корпус со скругленными углами. Двери, легко взаимозаменяемые модулем с двумя или тремя ящиками. Изоляция 50мм. Максимальная окружающая температура +33°C. Ніжки з нержавіючої сталі, регульовані по висоті.
місткість 8хGN1/6 (без гастроемкост.)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Номінальна споживана потужність | 240 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Торгові магазини |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1080 мм |
| Довжина | 1365 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид обладнання | Стіл для піци |
- Ціна: 60 760 ₴

