Гриль контактний GoodFood ECG10 Panini RED
Гриль контактний GoodFood ECG10 Panini RED (з пружиною для фіксації верхньої плити в будь-якому положенні). 1-постовий. Верхня і нижня плити ребристі. Верхня плита фіксується в будь-якому положенні. Температурний режим: 50-300град С. Один регулятор потужності. Потужність 1,8 кВт. Розміри верхньої робочої поверхні: 214х214мм. Розміри нижньої робочої поверхні: 230х240мм. Матеріал робочої поверхні: чавун із захисним покриттям. 220В / 50Гц. Габарити 410×310×210 мм Вага 13 кг Упаковка 420х395х245 мм. Вага 14кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Туреччина |
| Джерело живлення | Електрика |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 310 мм |
| Висота | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид гриль обладнання | Контактний Гриль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 908 ₴




