Шнековий соковитискач Hendi 250 Вт 221044
– Ідеально підходить для приготування свіжих соків, мусів, пюре та фруктових коктейлів – Придатна як для м'яких фруктів та овочів (чорниця, малина, полуниця), так і твердих (буряк, ріпа, імбир), а також трав, зелені, пророслого насіння – Вичавлює набагато більше соку, ніж звичайні соковижималки, а залишився від фруктів і овочів макуха виходить майже повністю сухим, що свідчить про високу ефективність пристрою – Вижимання соку нагадує процес холодного пресового віджиму – Швидкість обертання: 45 об./мін. – Реверс для самоочищення пристрою від застряглого макухи – Потужний індукційний двигун постійного струму – Дуже тиха робота: 65 дБ – Магнітний вимикач безпеки при неправильному монтажі головки – Максимальний час безперервної роботи: до 20 хв. – Велика завантажувальний отвір Ø83 мм з механізмом
безпеки від випадкового вкладення руки (для яблук,
груш, ріпи)
– Мале завантажувальний отвір Ø42 мм з штовхачем для
довгих овочів (морква, петрушка, цибуля-порей)
– Практичый некапающий зливний клапан
– Сітка для соку виготовлена з нержавіючої сталі AISI
304
– Матеріал шнека і віджимною кошика - TRITAN (не
містять бісфенолу A)
– Корпус з практичною ручкою виготовлений з матового
алюмінію та пластику ABS
– Проста у використанні і очищенні
– Вага: 7,2 кг
– Два контейнери з полікарбонату для макухи і соку
ємністю по 850 мл кожен
– Нейлонова щітка для очищення в наборі
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Створити |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип прибора | Шнекова |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Призначення | Професійне |
| Максимальна швидкість обертання | 45 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 545 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Глибина | 175 мм |
| Вага | 7.2 |
- Ціна: 9 460 ₴



