Блендер високої потужності Hendi 230718
Ідеально підходить для подрібнення фруктів та овочів, приготування коктейлів, смузі і десертів.
Знімна небитка чаша об'ємом 2,5 л з кришкою і штовхач в наборі
Чаша виконана із тритана, не містить БФА, стійка до температур від -40C до +90 C
Змінний ніж з нержавіючої сталі
Корпус і кришка з ABS-пластика
Двигун з плавним регулюванням швидкості, імпульсний режим роботи – холоста швидкість обертання 14000-25000 про./мін.
Захист від перегріву і перевантаження
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип управління | Механічне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Стан | Створити |
| Імпульсний режим | True |
| Плавне регулювання швидкості | True |
| Тип блендера | Стаціонарний |
| Висота | 550 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Глибина | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 795 ₴




