Диспенсер для глінтвейну Hendi 27 л
Емальований ємність
Ізольовані ручки
Некапающий кран
Термостат з діапазоном температур до 90°C
Ідеальний для приготування глінтвейну або гарячої води
Не придатний для підігрівання шоколаду
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Номінальна споживана потужність | 1.8 |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міска |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Режим роботи | Підтримка температури |
| Розташування | Настільне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 349 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Обсяг | 27.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 396 ₴

