Кип'ятильник - заварочная машина з подвійними стінками Hendi 10 л
– Ідеальні для приготування глінтвейну і кип'ятіння води, автоматичне
перемикання функцій нагріву і підтримки необхідної температури.
Не призначені для гарячого шоколаду.
– Ізольовані подвійні стінки з полірованої нержавіючої сталі
мінімізують втрати тепла, тим самим скорочуючи витрату електроенергії.
– Кришка з безпечним замком типу «Twist-Lock».
– Ручки, що не нагріваються, ручка кришки і некапающий кран зроблені з
поліпропілену.
– Зручний покажчик рівня води, показання виражені в літрах.
– Максимальна висота чашки: 130 мм (без зливного піддону).
– Вимикач з силіконовим покриттям і поворотна ручка для установки
необхідної температури.
– Установка температури за допомогою термостата в діапазоні від 30°C до 100°C.
– ТЕН з захистом від перегріву встановлений під дном, що захищає його від накипу.
– Зливний піддон в комплекті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вид обладнання | Електрокип'ятильник |
| Номінальна споживана потужність | 1.3 |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міска |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Тип обладнання | Наливний |
| Режим роботи | Кип'ятіння/Підтримання температури |
| Розташування | Настільне |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 100 град. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 455 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Обсяг | 10.0 |
- Ціна: 5 541 ₴


