Кип'ятильник – кофеварочная машина з подвійними стінками Hendi 6 л 211342
– Ізольовані подвійні стінки з полірованої нержавіючої сталі
мінімізують втрати тепла, тим самим скорочуючи витрату електроенергії
– Вбудований фільтр для кави грубого помелу з нержавіючої сталі,
рекомендується використання паперових фільтрів
– Кришка з безпечним замком типу «Twist-Lock»
– ручки, що не нагріваються, ручка кришки і некапающий кран зроблені з
поліпропілену
– Зручний покажчик рівня води, показання виражені в кількості чашок
– Максимальна висота чашки: 110 мм
– Температура заварювання кави: до 90°C
– Температура підтримки тепла: 70 ±5°C
– Вимикач з силіконовим покриттям
– Індикатори функцій нагріву та підтримання тепла
– Нагрівальний елемент із захистом від перегріву встановлений
під дном, що захищає його від накипу
– Зливний піддон в комплекті
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Час виходу на робочу температуру | 21.0 |
| Номінальна споживана потужність | 0.95 |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міска |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Тип обладнання | Наливний |
| Розташування | Настільне |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 395 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Обсяг | 6.0 |
| Діаметр | 204.0 |
- Ціна: 7 708 ₴


