Плита електрична на 6 конфорок з жарочною шафою - модель ПЕД6
користується підвищеним попитам у кухарів завдяки своїй надійності і зручністю в роботі. Площа і потужність конфорок дозволяють використовувати посуд великого діаметру та об'єму. Розміри духовки плити можна порівняти з розмірами окремо стоїть жарочного шафи. Листи підходять в розстоєчні шафи моделі ШР-7, ШР-9
Позиційне керування.
Ступінчасті перемикачі забезпечують зручне перемикання режимів нагріву конфорок.
Плоска робоча поверхня.
Зручне та легке переміщення наплитной посуду за рахунок суцільної рівній поверхні конфорок.
Регулювання висоти плити.
Ніжки-опори плити регулюються по висоті.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КИЙ-В |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
| Номінальна споживана потужність | 23 кВт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Розташування | Підлогове |
| Сфера використання | HoReCa |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 198 кг |
| Висота | 850 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 1350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 240 ₴

