Вітрина для суші (суші-кейс) FROSTY RTS-103L
Температура, tº =0°/+12°C
гастроємкості в комплекті 5хGN1/2-40
LED підсвічування, автооттайка, ел.термостат, лайтбокс,
відкидне переднє гнуте скло,
розсувні скляні шторки,
корпус: нерж.сталь, пластик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча температура | 12 град. |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Номінальна споживана потужність | 18 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 1754 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид обладнання | Суші-кейс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 922 ₴

