Вітрина для суші (суші-кейс) FROSTY RTS-62L
tº =0°/+12°C, під 6хGN1/3
світлодіодне підсвічування, автооттайка
гнуте скло, розсувні шторки
каркас нерж.стали + пластик
гастроємкості в комплект не входять
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча температура | 12 град. |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Номінальна споживана потужність | 15 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 265 мм |
| Довжина | 1529 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид обладнання | Суші-кейс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 750 ₴

