Соковижималка для твердих фруктів, овочів FROSTY JC-900
відцентрова з контейнером для макухи
швидкість 3000 об/хв
робочі частини - нерж.сталь
корпус - палированный алюміній
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 1.0 |
| Максимальна швидкість обертання | 3000 |
| Тип управління | Механічне |
| Споживана потужність | 70 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Стан | Створити |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Тип прибора | Відцентрова |
| Користувацькi характеристики | |
| Матеріал корпусу | палированный алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 550 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Глибина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 216 ₴

