Соковижималка для цитрусових електрична FROSTY CJ6
швидкість 980 об/хв
робочі частини нерж.сталь
корпус алюміній
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Кількість швидкостей | 1.0 |
| Максимальна швидкість обертання | 980 |
| Тип управління | Механічне |
| Споживана потужність | 23 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Стан | Створити |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Тип прибора | Для цитрусових |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 420 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Глибина | 260 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 851 ₴

