Дошка обробна Hendi НАССР GN 1/2 265x325x(H)12
Дошка обробна, підходить для кафе, барів, ресторанів, їдалень, у наявності дошки різних кольорів, кожен колір відповідає різної групі товарів.
Виконані з поліетилену HDPE 500
Відповідають нормам HACCP
Двосторонні
Одна з сторін з жолобком
| Сode | колір | призначення | мм |
| 826102 | білий | молочні продукти, хліб | 265x325x(H)12 |
| 826119 | червоний | сире м'ясо | 265x325x(H)12 |
| 826126 | синій | риба | 265x325x(H)12 |
| 826133 | зелений | овочі | 265x325x(H)12 |
| 826140 | коричневий | варене м'ясо, ковбаси | 265x325x(H)12 |
| 826157 | жовтий | сира птах | 265x325x(H)12 |
| 826164 | фіолетовий | для алергетиків | 265x325x(H)12 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Форма | Прямокутна |
| Довжина | 265 мм |
| Ширина | 325 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Ручка | Немає |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Поліетилен HDPE 500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 534 ₴

